Prawa i obowiązki dzieci
W pierwszym tygodniu czerwca nasza grupa świętowała dzień dziecka ! Był to tydzień gdzie dzieci opisywały swój wygląd, dostrzegały zamiany zachodzące w swoim wyglądzie oraz rysowały siebie. Chętne dzieci przyniosły swoje zdjęcia i pokazały grupie, jak wyglądały gdy były małe. Dzięki przyniesionym zdjęciom powstał kącik "To Ja". W dzień dziecka jedliśmy lody i popcorn, każdy z nas dostał mały upominek od naszych Pań (żelki i bańki). W słoneczne popołudnia wychodziliśmy do ogródka lub spacery do pobliskich parków.
