Kategoria: Grupa III
"Ene due like..."
"Ene due like..."
W piątek 17 kwietnia dzieci z naszej grupy pojechały na wycieczkę do Centralnego Muzeum Włókiennictwa na warsztaty o zabawkach z dawnych czasów, m. in. wańka wstańka czy koń na biegunach. Dzieci miały również możliwość obejrzeć wnętrza domów znajdujących się na terenie skansenu oraz zagrać w grę "Serso", polegającą na...
Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka celebrowaliśmy wychodząc na precle oraz zabawy w odnowionym Pasażu Anny Rynkowskiej.
Wycieczka do Teatru Pinokio
Wycieczka do Teatru Pinokio
Podczas wycieczki do Teatru Pinokio braliśmy udział w warsztatach i interaktywnym przedstawieniu "Korrol" w ramach projektu S.Plot Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych dla Dzieci i Młodzieży. Mieliśmy możliwość współtworzyć budowle z wielkich "betonowych" klocków.
Wycieczka do biblioteki
Wycieczka do biblioteki
Podczas naszej ostatniej wycieczki do biblioteki braliśmy udział w zajęciach edukacyjnych w ramach projektu "Emocje". Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie: co sprawia nam radość?
Wrześniowa wycieczka do Lasu Łagiewnickiego
Wrześniowa wycieczka do Lasu Łagiewnickiego
We wrześniu nasza grupa pojechała na zajęcia z edukacji przyrodniczo-leśnej "Las w jesiennej szacie".
